Vizualizácie sú v poslednej dobe najlepším nástrojom prezentácie architektonických diel, interiérov, dizajnu predmetov a podobne. Sú nevyhnutné ako súčasť pred-projektovej prípravy. Moderné technológie a naše skúsenosti a zručnosti nám umožňujú tvoriť 3d vizualizácie vo foto – realistickej kvalite, mnoho krát len veľmi ťažko rozoznateľné od skutočnej fotografie.

0131 Vizualizácie

foto – realistická architektonická vizualizácia

Vizualizácie, nakoľko nepredchádzajú nákladnému procesu, často umožňujú ušetriť klientovi nemalú sumu ešte pred realizáciou.

Pri tvorbe realistických vizualizácií umožníme klientovi, aby sa vžil do svojho budúceho interiéru ešte pred jeho realizáciou. Tým vieme doladiť mnoho detailov ako napríklad zaplnenie priestoru, alebo napríklad odľahčenie príliš zaprataného priestoru, doladíme farebnosť a štruktúru použitých materiálov, preveríme si svetlosť v miestnosti a použitie svetlejších alebo naopak tmavších farieb a v neposlednom rade doladíme medzi sebou dekorácie, povrchy a podobne.

Drobnými vychytávkami, korekciami sa v konečnom dôsledku ušetrí mnoho času, námahy a financiíoproti korekciám až po zrealizovaní interiéru.

00310 Vizualizácie

foto – realistická vizualizácia nákupného centra

Ďalšia, nemalá zásluha vizualizácií je pomoc pri rozhodovaní sa klienta ohľadom farebnosti jeho budúceho interiéru, povrchov, zľadenia prvkov. Mnoho ľudí zažilo váhanie, neistotu, či práve verzia, ktorú majú v hlave je práve tá ideálna. Vizualizácie sú nástrojom, ktorý umožňuje overiť ,poprípade doladiť Vaše predstavy, zbaviť Vás neistoty.

 

kombinaciaaaa Vizualizácie

porovnanie farebnosti – realistická 3d vizualizácia

kombinacia3aaa Vizualizácie

porovnanie farebnosti – realistická 3d vizualizácia