Luxusné batérie, vodovodné batérie, novinky

Každý z nás chce mať dokonalú domácnosť , modernú aby všetkých zaujala. Nemôžeme preto zabudnúť aj na maličkosti a detaily ako sú vodovodné batérie. Záverečnou bodkou výbavi kúpeľne a kuchyne.

Úspornosť a konfort sú v dnešnej dobe samozrejmosťou, preto si pri výbere batérie zakládáme na dizajne a modernosti. Väčšine z nás sa už nepáčia klasické vodovodné batérie, zaoblené a ničim výrazne ale stým je koniec.

Vodovodné batérie sú rôzne či umiestnením, dizajnom, farbou, štýlom, môžu byť podsvietené a pri teplote vody meniť farbu.

Delia sa na :

Umývadlové : Používaju sa na malé, stredné, veľké umyvadla aj                                                              dvojumývadlá. Tieto batérie majú rôzne tvary ,štýl a dizajn.

Vaňové : Používajú sa vo vaniach rôznych dĺžok a hĺbok, sú kohútikové alebo                            pákové, umiestňujú sa nad vaňu ,tak aby vodopád tiekol dnu.

Drezové :Používajú sa najmä v kuchyni, moderné drezové batérie majú rôzne                            funkcie, výšku a dizajn. V kuchyni dokážu uľahčiť prácu vysoké batérie,                      aby voda nestriekala hore, dole a ľahšie sa umýval riad.

Sprchové : Používajú sa v sprchových kútoch ale môžu sa sa využiť aj vo vani,                               majú podobné umiestnenie a obsluhu. Obsahujú dve časti hlavicu a                             batériu umiestnenu v stene. Novinkou je aj efekt dažď , čo znamená                             že voda na nás tečie z hlavice umiestnenej nad hlavou. V dnešnom                               modernom svete sa dajú skombinovat už všetky tri možnosti a tak                               mať nádherný a moderný sprchový kút.

Bezdotykové : Používajú sa pri umývadlách. Batéria obsahuje senzor, ktorý                                          zachýtí pohýb rúk a spustí prúd vody , ak dáme ruky preč a senzor                                nezachytí pohyb, tak vodu zastaví. Je to pohodlnejší spôsob života.

Podomietkové : Je to moderný prvok, ktorý šetrí priestor pretože všetok                                                 mechanizmus je ukrytý za stenou a má pohodlné ovládanie. Ich                                   dizajn očarí každého a dá sa umiestniť aj do sprchového kútu,                                       vane aj nad umývadlá.

 

Pridaj komentár