Nástenné hodiny ODISTUDIO – ručná tvorba renomovanými dizajnérmi

Ručne vyrobené nástenné hodiny - Concrete explosion

Nástenné hodiny ODISTUDIO – ručná tvorba renomovanými dizajnérmi


Každá z nás pozná ten pocit, mať vo svojej zbierke niečo cenné. Suvenír, dielo, kúsok, ktorý Vám padol do oka na dovolenke, výlete či vo výklade.. a Vy ste ho museli mať.
Je našim cieľom, aby sa výrobky značky ODISTUDIO stali taktiež takýmito ikonami. Aby zdobili nejeden interiér rodinného domu, reštaurácie či hotelovej recepcie. Aby sa ľudia na ne pozerali so záujmom, s akým si človek prehliada umelecké dielo v galérii. Možno sa zdá táto myšlienka nadnesená, za hranicami.. My veríme, a urobíme všetko preto aby sa stala realitou.

 

ODISTUDIO prináša novú kolekciu dizajnérskych kúskov – CLOCKS / HODINY. Jedná sa o nástenné hodiny navrhnuté a spracované dizajnérmi. Materiál hodín je sústredený na prírodné materiály, ktoré v interiéry ladia a nepôsobia rušivo. Jedná sa o kameniny, keramiku a podobne zdobenú farbami vmiešanými alebo nanesenými.


Prečo by ale naše nástenné hodiny ODISTUDIO mali visieť na Vašej stene? V čom sú iné?

ODISTUDIO nástenné hodinyvytvárané ručne. Celý proces od počiatku, tvarovania a dizajnu až po samotné brúsenie, leštenie, farbenie a lakovanie, všetko prebieha pod našimi rukami. Nerovnosti, odchýlky, bublinky, drobné prasklinky ktoré tým vzniknú? Práve o to ide! Jedná sa vždy o jedinečné kúsky. Každý jeden kus nástenných hodín je originál. Žiadne hodiny už nebudú ako tie predtým, aj keď sa ich budeme snažiť vyrobiť obdobne. Je teda na mieste si uvedomiť, že Vám bude na stene visieť ručne spracované originálne umelecké dielo.

Ručne vyrobené nástenné hodiny - Gold mine
Ručne vyrobené nástenné hodiny – Gold mine

Pridaj komentár