ODIS STUDIO – interiérový dizajn a architektúra

ODIS STUDIO - interiérový dizajn a architektúra

Sme mladá architektonická kancelária avšak s bohatými skúsenosťami v oblasti architektúry, dizajnu, grafiky a podobne. Prehľad vo svetovom dianí v odbore, inovácie a moderné postupy nám nie sú cudzie, naopak držíme s nimi krok a stále rastieme. Naše postupy sú progresívne a moderné, umožňujú nám dosahovať nadčasové výsledky.

O kvalite služieb a úspešnom zhmotnení vašich predstáv nerozhoduje len veľkosť tímu. V oveľa väčšej miere sú to vedomosti a skúsenosti, ktoré sme nazbierali pri práci na významných projektoch. Stabilná, zohratá a kompetentná skupina vie reagovať na zmenu požiadaviek a podávať špičkový výkon aj v náročných podmienkach. V tom je naša sila a dôvera zákazníkov je dôkazom, že precízna práca a zodpovedný prístup nachádzajú pozitívnu odozvu.

Za vytvorené diela prevezmeme a nesieme osobnú zodpovednosť. Snažíme sa o vysoký štandard a kvalitnú prácu. Za svojím názorom si stojíme a naše rozhodnutia sme schopní obhájiť.

Máme moderné a jedinečné nápady!
Dizajn interiéru šitý na mieru práve pre Vás. Ku každému projektu a realizácii pristupujeme individuálne. Tvoríme nie len pre klienta, ale aj podľa klienta, podľa jeho zvykov, nároku na vybavenie, podľa životného štýlu. Napredujeme spolu s technológiou, využívame nové materiály, architektonické prvky, poznatky.

Kvalitné realizácie!
U nás sa nestane aby sme nadizajnovali niečo, čo nevieme dať vyrobiť / doviezť. Vďaka foto- realistickým vizualizáciam môžete prehliadať svoj interiér ešte pred jeho zrealizovaním a vychytať tak muchy, ktoré by po zrealizovaní už bolo ťažké vykonať.

Šetríme Váš čas a financie!
Naše komplexné služby padnú vhod každému. Zabezpečíme Vám interiér na kľúč bez straty Vášho času a nervov. Vďaka zmluvám s mnohými dodávateľmi vieme zabezpečiť našim klientom zľavy zo sortimentu nábytkov a doplnkov až do výšky 20%.

Pri návrhu a realizácií našich interiérov sú prvoradé požiadavky nášho klienta, zákazníka.  Do návrhov dávame svoje skúsenosti, obohacujeme ich o moderné trendy a prvky v oblasti interiérového dizajnu tak, aby podporili myšlienku a funkčnosť interiéru, šitého na mieru pre klienta.

Pridaj komentár