Veľkoobchodná spolupráca

Veľkoobchodná činnosť je dôležitou súčasťou nášho podnikania – vďaka výhradnému zastúpeniu mnohých zahraničných značiek si môžeme dovoliť ponúkať zaujímavé veľkoobchodné ceny. V rámci veľkoobchodu predávame za veľkoobchodné ceny maloobchodom, elektrikárom, stavebným firmám a ďalším veľkoodberateľom. Partnerom buď zasielame tovar kuriérskou službou do ich prevádzok, alebo je možné si ho vyzdvihnúť osobne v sídle našej spoločnosti, ktorá sa nachádza na adrese: Vajanského 18, 03101, Liptovský Mikuláš. Ak máte záujem o spoluprácu na báze veľkoobchodu, neváhajte nás kontaktovať mailovo na adrese: odis@odistudio.eu


Vlastníte firmu či eshop s podobným tovarom, ste elektrikár, architekt alebo pracujete so sortimentom, ktorý ponúkame?

Hľadáme firmy, eshopy, obchodníkov na spoluprácu pri predaji nášho sortimentu. Z našej strany ponúkame zaujímavé veľko-obchodné ceny a množstevné zľavy, plus niekoľko spôsobov a postupov spolupráce.

Je ideálne ak nás vždy kontaktujete mailom s tým, že zašlete rovno aj linky na požadovaný tovar. My Vám obratom spracujeme cenovú ponuku so zľavou a termínom dodania.
Po jej odsúhlasení Vám zašleme zálohovú faktúru, po jej úhrade bude tovar objednaný a dodaný

Neváhajte nás v prípade záujmu kontaktovať a informovať sa na mailovej adrese odis@odistudio.eu

Kontaktujte nás

Business to Business

Sme tím kreatívnych umelcov, ktorí neustále hľadajú nový dizajn osvetlenia interiérov a exteriérov. Spolupracujeme s podobne zmýšľajúcimi ľuďmi na projektoch, ktoré môžu pomôcť zlepšiť a inšpirovať nás všetkých k lepšiemu. Ponúkame netradičné, historické ale aj moderné produkty. Naša kolekcia nadčasovej klasiky, aktualizované a autentické reprodukcie poskytujú jedinečný pohľad a bezkonkurenčnú kombináciu inšpirovanú dizajnom, vysokou kvalitou a bezkonkurenčnou cenou. Každé ročné obdobie prinášame bohatstvo nových myšlienok vytriedených z nášho partnerstva s poprednými svetovými remeselníkmi, čo nám umožňuje predviesť svoje unikátne produkty, vášeň a vízie.


 

Ponúkame Vám možnosť stať sa súčasťou našej distribučnej, marketingovej a predajnej siete partnerov, t. J. Budete mať prístup a budete môcť svojim zákazníkom ponúknuť moderné a technologicky vyspelé produkty za férové ceny. Hľadáme veľkoobchodníkov, obchodníkov a predajcov pre náš sortiment osvetlenia rôznych svetových značiek.

Naša spoločnosť  je výhradným distribútorom osvetlenia, káblov a elektro doplnkov pre Slovensko a Českú republiku talianskej značky DAY LIGHT ITALIA, ktorá je svetovou špičkou vo svojom obore. Ponúkame vám Vintage žiarovky, textilné káble, retro rozety, stolové a nástenné lampy, objímky, tienidlá a iné elektro doplnky od prémiového výrobcu DAY LIGHT. 

Snažíme sa vám taktiež ponúknuť čo najširšiu kolekciu vintage a retro svietidiel na Slovenskom trhu. Naše svietidlá odosielame po celom svete a je možné ich vidieť v mnohých kaviarniach, reštauráciach, podnikoch či domácnostiach po celom svete. Taktiež sme schopný vyskladať vám svietidlo na mieru, podľa Vašich požiadaviek. Máte predstavu aké svietidlo by ste chceli, avšak neviete ho nikde nájsť? pošlite nám náčrt, fotografiu alebo predstavu. Spravíme všetko čo je v našich silách aby sme vám Vaše svietidlo našli, vyskladali či zabezpečili od dodávateľa.

Viac informácií nájdete na našej webstránke: https://www.ziarovky.eu/b2b/